Wasze blogi..

Tutaj możecie zareklamować swoje blogi ;)

62 komentarze

 1. Zapraszam!
  http://tattooed-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://miloscjestjaktatuaz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://thedecisionseventhesmallest.blogspot.com/
  Grace była kiedyś trudną dziewczyną, rodzice nie radzili sobie z nią, nie uczyła się, często chodziła na imprezy, paliła i piła, ale jedna noc sprawiła, że zamknęła się w sobie, uspokoiła się, cały czas siedziała w domu, uczyła się i czytała książki. Wakacje również zamierza tak spędzić, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje Justina Biebera, niegrzecznego chłopca z tatuażami. Robi się jeszcze gorzej, kiedy dziewczyna zaczyna coś do niego czuć. Chcesz poznać jej historie? Przeczytaj The decisions, even the smallest ones, make it our life is amazing.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nDOrLIqPpV4

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Zapraszam, liczę na komentarz, jeśli Ci się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 5. Ona jest szarą myszką? Nie wieczorami! 
  On jest kretynem? Nie w domu !
  Nienawidzą się? Tak to prawda...
  On jest nowy i już ma o niej własne zdanie. Czy coś zdoła przebić mur między nimi? 
  Czy ona wyjdzie ze swojej niewinnej skorupki? 
  Dwa inne światy, a jednak coś ich łączy. Czy jedno i drugie pozna w końcu co to takiego? 
  Dowiesz się czytając 
  Deep in Love:
  http://you-can-make-me-fall-in-love.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Arabella całe swoje życie oddała służeniu swojej rodzinie, przyjmując na siebie altruistyczne wartości swojego ojca. Ze wszystkich sił stara się zapewnić godziwy byt i bezpieczeństwo młodszej siostrze i schorowanemu tacie, a nie jest to takie proste w mieście, w którym przyszło jej żyć. Tylko jeden jedyny popełniony przez dziewczynę błąd sprawi, że cały jej świat zostanie wywrócony do góry nogami, a każdy przetrwany dzień będzie darem niebios. Zmuszona do porzucenia wpojonych ideałów i wszelkich zahamowań moralnych stanie do walki o życie - nie tylko swoje, ale także swoich bliskich.
  Co się stanie gdy na jej drodze stanie prawdziwy Diabeł?
  Zapraszam na: http://warriors-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze małżeństwo skończyło się po 3 miesiącach, ile wytrzyma te które mam zawrzeć za 3 dni? Mam nadzieje, że te o wiele dłużej

  http://pokochaj-mnie-jeszcze-jeden-raz-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 8. "Forced To Maturity czyli zmuszeni do dojrzałości. Opowieść o dwójce nastolatków, a raczej grupce, którzy musieli zbyt szybko zmierzyć się z dorosłym życiem pełnym obowiązków i bólu. Dziewczyna, która w wieku 12 lat straciła matkę, brata i siostrę, zostając z okrutnym ojcem i chłopak, któremu zabili brata, ojca i najlepszego przyjaciela, kiedy miał 13 lat. Obydwoje stracili najbliższych przez te same osoby. Przez Black Chainz. Nieudany gang, który nieustanie próbował zwrócić na siebie uwagę napadając i zabijając niewinnych ludzi. Razem z przyjaciółmi postanowili zemścić się na Black Chainz. Grupa nastolatków rzuca szkołę i wyjeżdża z miasta, wcześniej zaczynając wojnę z gangiem. Najwidoczniej los nie pozwolił im mieć normalnego i spokojnego życia. Jak wynagrodzi im brak dzieciństwa, setki wypłakanych łez i zmuszenie do dojrzałości?"

  [ http://forced-to-maturity.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 9. Byli kiedyś ze sobą. On ją zdradził i zostawił dla swojej kochanki. Potem ona się dowiedziała, że jest w ciąży. Urodziła je. Od ich rozstania minęły 2 lata. Ponieważ mieli wspólnych znajomych i on się o tym dowiedział. Że urodziła dziecko. Ich dziecko.

  Czy on będzie chciał do jej wrócić ?
  Czy ona też będzie chciała z nim być ?
  Czy ona mu to wybaczy/wybaczyła : zdradę i zostawienie jej ?

  Dowiecie się tego czytając historię Justina & Any.

  http://justin-and-ana.blogspot.com/  PS. Liczę na Twój komentarz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POJAWIŁ SIĘ NOWY ROZDZIAŁ NA BLOGU :-)

   Usuń
 10. Sekundy, minuty, godziny mijały, a moje nogi zaprowadziły mnie na most. Wokół mnie panowała już ciemność. Usiadłam przy barierce i otworzyłam torbę, poszukując swojego, małego skarba. Otworzyłam kosmetyczkę i wzięłam do rąk błyszczący przedmiot. Moje oczy wypełniły się łzami. Tym razem ich nie zatrzymywałam. Pozwoliłam im spływać po moich policzkach. Gorzkie łzy spadały na moje dłonie.
  -Za to, że nie jestem idealna – szepnęłam i przyłożyłam przedmiot do skóry, powodując pierwszą ranę- Za to, że mnie nie kochasz- powtórzyłam czynność-Za to, że mnie nie chcesz- kolejna kreska- Za to, że jestem dla ciebie nikim- kolejna- Za to, że w ogóle miało mnie nie być .- krztusiłam się wręcz swoimi łzami- Za śmierć- szepnęłam i mocno przycisnęłam żyletkę do skóry, powodując najgłębszą ranę. Rzuciłam przedmiot na ziemię i podkuliłam nogi do klatki piersiowej. W ciszy obserwowałam jak z ran wypływa coraz więcej czerwonej cieczy.
  Zapraszam : http://espoir-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 12. (Spam)
  Witaj w roku 4596! W tych czasach wśród ludzi żyją smoki... Pozostań na chwilę, zaadoptuj swojego własnego smoka, poznawaj inspirujących ludzi i przeżywaj przygody!
  http://somnium-utopia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwsze spotkanie to przypadek,drugie przeznaczenie a trzecie ?
  Chciałam zacząć żyć samodzielnie w wielkim mieście.Pojawiłeś się ty i wszystko poszło na marne.Skąd mogłam wiedzieć ,że to będziesz ty ? A twój dotyk wywoła fale kolejnych jęków i innych niegrzecznym doznań ?
  A może zaparzyć Kawy Panie BIEBER ? ♥

  Zapraszam na moje nowe opowiadanie ♥
  http://loved-justinbieber-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. ZAPRASZAM ! TYLKO UPRZEDZAM ,ŻE DOPIERO ZACZYNAM I MOŻE NA MOIM BLOGU PANOWAĆ LEKKI BAŁAGAM ,ALE DOPIERO SIE UCZĘ ;)

  http://justinek.blogujacy.pl/prolog/

  ON- jest 21-letnim gangsterem , jest obiektem westchnień wielu kobiet , ale on woli dziwki -,-
  Każdego ranka budzi się z inna kobietą w łóżku , a potem wygania ją …..
  Zabija z uśmiechem na ustach i z satysfakcją ,że sprawił komuś ból
  A kiedy poznają ją , jego świat się zmienia … Zaczyna nabierać kolorów …
  To dla niej pragnie się zmienić …

  ONA – jest zwykła 16-latką z ciętym językiem , ale potrafi też być miła ,
  ma powodzenie u chłopców lecz ona szuka tego jedynego …
  Tego przy którym co rano będzie się budzić i wieczorem zasypiać … Ten który
  będzie mówił jej czułe słówka , będzie mówił jak bardzo ją kocha … Jej życie
  jest nudne … ale gdy na swej drodze spotyka jego wszystko się zmienia …
  on próbuję się do niej zbliżyć , a ona go odpycha

  *JESTEŚ CIEKAW JAK POTOCZĄ SIĘ ICH LOSY ? W TAKIM RAZIE BIERZ SIĘ ZA CZYTANIE TEGO BLOGA !! ;*

  OdpowiedzUsuń
 15. Ona - Szefowa gangu, najniebezpieczniejszego w Atlancie. The Dangerous. Ma chłopaka Justina. Ale on nic nie wie, że jego ukochana jest w gangu.
  On - Nowy członek gangu The Dangerous. Ma dziewczynę Ariane, ale ona tez nic nie wie, że jej chłopak wstąpił do gangu.

  Teraz wyobraź sobie jakie będzie ich zdziwienie kiedy spotkają siebie na wzajem. Pewnie się zastanawiasz czemu niby mają zdziwić ? Otóż, dlatego, że oni są ........ parą.


  Aby się dowiedzieć co się wydarzy się dalej zapraszam do czytanie tego bloga.


  http://justin-bieber-and-ariana-grande-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Blog urodowy. :)
  http://glamlipstick.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Na świecie żyje około 7 mld ludzi, 300 mln z nich mieszka w USA, a 3 mln w Los Angeles najbardziej zaludnionym miastem stanu Kalifornia. Mimo iż na świecie jest nas aż tyle to każdy człowiek jest niepowtarzalny, każdy jest inny, wyjątkowy. Każdy z nas ma własną historie która zawiera pierwsze przyjaźnie, problemy i najważniejszą i niepowtarzalną pierwszą miłość. Każdy człowiek ma własną definicje miłości. Moją definicje przedstawię wam w postaci tej historii mimo iż jest podobna do innych to ma też w sobie coś wyjątkowego coś c/zego nigdzie nie znajdziesz.
  http://i-give-you-all-of-me-baby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Brantford, Ontario. Rampa przy torze trzecim na peronie trzynastym stacji kolejowej w tym mieście jest ulubionym miejscem samobójców.
  On- chory na schizofrenie, samotny, mieszka w ośrodku psychiatrycznym. Ona- sierota mieszkająca z kochającą rodziną, sięgająca po różne używki. Oboje pragną czegoś wyjątkowego, czegoś... Co odmieni ich życie. Jak daleko są w stanie sięgnąć, by to osiągnąć? Czy pragną tego tak bardzo, by zaryzykować wszystko? Czy głosy w głowie chłopaka pozwolą mu normalnie żyć?
  Jak skończy się zderzenie tych dwóch światów? Tego dowiecie się czytając fanfiction COLLISION!

  www.collision-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiem, że mało kto lubi spam, ale proszę - przeczytaj mój komentarz do końca! Możesz go w razie konieczności potem usunąć, ale naprawdę błagam - przeczytaj.. :) Kocham pisać, to moje życiowe hobby i naprawdę zależy mi na moich czytelnikach, którzy są ze mną od początku. Dla nich stworzyłam opowiadanie, które może i ciebie zainteresuje. Pod linkiem, który zaraz podam znajdują się dwie części, obie znajdziesz w zakładce rozdziały. :) Byłabym wdzięczna, gdybyś przeczytała chociaż prolog, a dopiero potem zadecydowała czy będziesz czytać czy nie. Losy Kate i Justina nie są plastikowe, monotonne, a już na pewno nie podawane jako "odgrzewany kotlet". To życiowa historia, dzięki której doceniamy własne życie. Zapraszam do naszego świata, świata pełnego bólu, rozczarowania i problemów. Jesteś gotowa wybrać się z nami w podróż?
  "To nasz świat, do którego nikt nie miał wstępu. I owego wstępu mieć nie będzie. Tak długo jak gwiazdy będą świecić." http://you-part-of-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Ekstra blog z ciekawą fabułą. Na pewno się nie znudzi tak szybko :) http://forever-young-by-zumi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. http://holidayloveandmore.blogspot.com/?m=1

  http://you-can-make-me-fall-in-love.blogspot.com/?m=1

  Wpadajcie czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 22. http://harry-styles-be-alright.blogspot.com
  Myślała, że gorzej już być nie może. Lecz wystarczyła jej jedna impreza, która zmieniła wszystko. Jedna noc, która zmieniła jej całe życie...W której straciła dwie najbliższe jej osoby. Dwie jedyne osoby, które tak naprawdę trzymały ją na powierzchni. Lecz przez osobę, która zawsze będzie w jej sercu zostaje zesłany chłopak. Czy zrobiła dobrze? Czy pomoże jej wydostać się z tonącego statku? Czy chłopakowi, który nie wie co to miłość uda się jej pomóc? A może przez niego spadnie na samo dno? Strach...Łzy...Przyjaźń... MIŁOŚĆ. Czy on utrzyma ją na powierzchni? A może razem z nią zatonie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na mojego bloga :)
  http://czytajcie-opowiadania.blogspot.com
  PS. Dopiero zaczynam i jak bd chcieli skomentować coś co wam tam się nie podobało to proszę. Trochę krytyki nie zaszkodzi. ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Brunetka rzuciła plotkarską gazetą na stolik, całkowicie załamana.
  - Scooter, co ja mam z nim zrobić?- spytała, siadając na kanapie i chowając twarz w dłoniach- Nie daję sobie z nim rady.
  -Pattie, wszystko się ułoży uwierz mi. Justin musi po prostu otworzyć oczy.
  -Ja się po prostu o niego boję- przyznała, ocierając łzy z policzków.
  -Wiem ja też. Teraz, gdy się ożeniłem poświęcam mu mniej czasu, ale to się zmieni.
  -Nie to mnie boli. Justin jest już dorosły i powinien być mądry i odpowiedzialny, a tym czasem zachowuje się jak rozpieszczony gówniarz. On nie zachowuje się jak moje dziecko. Nie poznaję go...
  Link :http://one-night-with-you-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://pokochaj-mnie-jeszcze-jeden-raz-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Znali się od piaskownicy. Jak mieli 15 lat zaczęli ze sobą chodzić, ale ona musiała wyjechać do L.A.
  a on została w Kanadzie. Więc musieli się rozstać. Nie widzieli się przez 6 lat.


  Co będzie jak się znów spotkają ?

  Tego dowiedzie się czytając tego bloga.

  http://as-long-as-you-love-me-jb-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Oni- najlepsi przyjaciele od zawsze. Jednak co się stanie kiedy dadzą ponieść się chwili i zapomną o tym kim są? Jedna noc całkowicie zmieniła życie chłopaka- dwudziestojedno letniego Justina. Jedynie tajemnicze wskazówki pozostawione po swojej przyjaciółce dadzą mu szanse na odnalezienie jej. Postanowił sobie, że gdy ją znajdzie już nigdy nie da jej odejść. Przed chłopakiem stoi cholernie trudne zadanie. Przemierzy niemal całe Stany Zjednoczone by odnaleźć siedemnastoletnią Pandorę Miles. Co dostanie gdy już ją odzyska? Jakie przeszkody zostawiła mu Panda?
  Dowiesz się czytając By Road.
  Serdecznie zapraszan na prolog, rozdział pierwszy pojawi się już za parę dni :)
  byroadfanfiction.blogspot.com
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 29. http://dont-let-me-goo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam na :
  You-can-make-me-fall-in-love.blogspot.com
  Ona : Z pozoru cicha, grzeczna, poukładana On: Znany jako łamacz serc, arogancki typowy dupek. Jednak pozory mylą. Prawda?
  Dzień bez dokuczania byłby świętem. Codziennie coraz bardziej ma go dość, jednak z drugiej strony coś ją do niego ciągnie.
  Co się stanie kiedy nie będą mogli przestać? Jeżeli uczucie pomiędzy nimi wybuchnie niczym wulkan? Jak przetrwają straszną dla nich prawdę?
  Jak myślicie przez co będą musieli przejść żeby w końcu móc być szczęśliwym? Czy zaznają spokoju i będą mogli cieszyć się....miłością?

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej ! Zapraszam Cię serdecznie do zgłoszenia swojego bloga na nowym spisie FanFiction z Justinem Bieberem :)

  http://spis-ff-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. http://www.wattpad.com/story/27422316-legal-hangover
  Trzy przyjaciółki prawniczki
  poznają trzech przystojnych
  24 latków, dla któtych
  sala sądowa to szara codzienność.
  Czy po ich spotkaniu życie Ariany Lilly i Niny zmieni się? Na pewno. Ale czy na lepsze?
  Przekonacię się czytając Legal Hangover.

  OdpowiedzUsuń
 35. http://secret-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. zapraszam
  http://secret-fanfiction.blogspot.com
  licze na komentarze
  https://www.youtube.com/watch?v=Z7XbAIJj9DI


  http://nika-is-here.blogspot.com/
  lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 37. Val Butler jest 18-letnią dziewczyną, która przyleciała do L.A by studiować. Przez jej nadopiekuńczych rodziców musi dzielić mieszkanie ze swoim starszym bratem, który często imprezuje i zadaje się z podejrzanym towarzystwem. Co się stanie gdy Val na swojej drodze spotka niejakiego Justina, który jest przyjacielem jej brata?! Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie!

  http://youaremylababy-jff.blogspot.com/

  (uwaga! występują wulgaryzmy i sceny +18 czytasz na własną odpowiedzialność)

  OdpowiedzUsuń
 38. http://too-easy-love.blogspot.com/
  Będąc sławną osobą nie możesz ufać nikomu. Każda osoba może wykorzystać Cię dla rozgłosu. Wiedziałem to, uważałem na każdego, kogo spotkałem.
  Nie ufałem nikomu, oprócz dziewczynie, która powinna być na liście podejrzanych, której nie powinienem ufać.
  Przewróciła moje życie do góry nogami, jednak nie wiem czy to dobrze. Czy całe to przedstawienie było warte swojej ceny.

  Nie jestem pewien niczego. Wszystko stało się inne, od kiedy ją znam i pomimo tego, co się działo i tego, co ma się stać nie żałuję.

  Zapraszam do zajrzenia na mój, świeży blog :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetne opowiadanie, zapraszam an moje: http://a-person-who-changed-my-life.blogspot.com/
  Ona- Straciła rodziców w wieku 13 lat. Nie mogła się pozbierać i trafiła do szpitala psychiatrycznego na rok, potem do domu dziecka. Teraz ma 18 lat i chcę się uwolnić od ciągle ją prześladujących wspomnień. Dlatego wyjeżdza do Nowego Yorku żeby zacząć nowe życie. I tam spotyka Jego- Członka najlepszego gangu w Nowym Yorku.

  Co zrobi Lily, gdy dowie się, że całej jej życie to jedno wielkie kłamstwo?
  Czy wybaczy najbliższym za tak bolesne kłamstwa?
  Czy poradzi sobie kiedy wszystko się już ułoży i nagle się zawali?
  Czy znajdzie w tym całym bagnie miejsce na miłość?

  OdpowiedzUsuń
 40. dont-let-me-goo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. http://love-should-be-easy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Każdego dnia przez mój umysł przechodziły wspomnienia wspólnie spędzonych dni , każda rozmowa przez telefon, każdy piękny szczery uśmiech posłany w moim kiernku i dwa słowa , które powtarzał mi setki razy. Dziś to tylko wspomnienia zadające mi ból w serce. Choć odszedł kilka miesięcy temu rany są nadal świeże. Chciałam mieć osobę, która w najgorszych momentach będzie przy mnie. Chciałam mieć przyjaciela. Właśnie przyjaciela, ale wtedy nie wiedziałam, że ta przyjaźń może zmienić się w coś więcej. ( luke hemmings Ariana grande)
  Zapraszam do przeczytania

  http://www.wattpad.com/story/28862208-friends-l-h

  OdpowiedzUsuń
 43. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 44. Jak mieli sześć lat byli najlepszymi przyjaciółmi.
  Ale oboje musieli się przeprowadzić.


  Ona - do Los Angeles

  On - do New York

  Od ich ostatniego spotkania minęło 15 lat.

  On - kontynuuje firmę swojego ojca oraz szuka swojej, osobistej sekretarki.

  Ona - szuka pracy.

  Czy dojdzie do ich spotkania ?
  A jeśli tak to będą wiedzieli, że to on/a ?


  Tego się dowiecie czytając moje fanfiction pt. 'Spotkanie po latach' w rolach głównych Justin Bieber oraz Lily Collins.


  http://spotkanie-po-latach-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 46. http://nothing-like-usv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Lubisz opowiadania z Justinem Bieberem? A może lubisz książki w stylu "Igrzysk Śmierci"?
  Zajrzyj: http://struggling-with-love-jbff.blogspot.com/

  W Chicago roi się od ludzi innych. Tzw. Odmieńców. Kapitol w obawie, przed ich rozprzestrzenieniem się, ustanawia nową uchwałę, w której zażąda oddania każdego chłopca i dziewczynkę w wieku 6 lat do odrębnej, odosobnionej płciowo frakcji. Tam, są szkoleni na doskonałych wojowników. Co jednak się stanie, jeśli wśród także nich znajdą się Odmieńcy? Co jeśli wśród nich, znajdą się ludzie inni? Co jeśli Kapitolowi nie uda się skontrolować ich umysłu?
  Czy naprawdę szykuje się wojna? Jeśli tak, to kto odniesie wygraną?

  Czy w świecie bestialskich walk, żmudnych treningów i krwawych ceremonii jest miejsce na miłość?

  OdpowiedzUsuń
 48. http://wanna-be-just-like-you.blogspot.com/
  Ariel, szesnastoletnia dziewczyna, ma życie, którego nikt nie chce. Mama dziwka, a ojciec pijak.. W szkole także idealnie nie było. Nie uczyła się za dobrze, bo nic nie mogło wejść jej do głowy.
  Jedyne oparcie miała w swoim bracie, Ryanie i zakochanej w nim przyjaciółce, Maddie.
  Jej życie zmienia się, gdy niezbyt lubiany kolega Ariel, przyjaciel Ryana, staję się dla niej miły. Czy jest to spowodowane żalem, czy chęcią zaciągnięcia jej do łóżka?

  http://you-can-be-my-destinys-child-jb.blogspot.com
  Lily Collins w wieku 16 lat odniosła wielki sukces.
  Dzisiaj, mając już 21 lat, Lily jest rozchwytywaną aktorką i modelką, jak i świetną baletnicą. Wiele czasu poświęca swojej karierze, więc ciężko jej zbliżyć się do kogoś, gdyż wiecznie gdzieś wyjeżdża.
  Ale na planie filmu "Dary Anioła" poznała trójkę wspaniałych przyjaciół. Są sobie bardzo bliscy.
  Podczas jednego z jej występu baletowego gaśnie światło, a gdy ponownie się zapala, Lily nie ma na scenie.
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=vLqK-zhbS9Y

  http://falszywa-milosc-jb.blogspot.com/
  Alice to dobra dziewczyna, mająca wspaniałego chłopaka i cudownych przyjaciół. Jednak Justin… musiał wszystko zmienić.
  Ich zbliżenie, sprawi, że osoby im bliskie mogą zostać zranione. Czeka ich walka o życie i miłość, której pragną oboje.
  Spotkają na swojej drodze przeszkody, które będzie im ciężko pokonać. Co może się stać, gdy wszystko będzie dobrze? Chyba być tylko lepiej prawda?
  Ale nie dla nich. ---> druga część : it-hurts-me-to-know-that-i-lied.blogspot.com
  Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 49. http://dangerous-beauty-opowiadanie.blogspot.com/

  Niebezpieczny świat do którego oboje należą - świat rozrywek dla dorosłych. Szybkie samochody, narkotyki, gangi i oni. Czy jest tam miejsce na miłość?

  OdpowiedzUsuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. Gdy Hazel Lopez wpada w ramiona Justina Biebera na ruchliwym, nowojorskim chodniku, to nie sekret, że z jednym spojrzeniem obydwoje się zaintrygowali. Spotkanie na balu charytatywnym nie więcej niż tydzień później mogło być przypadkowym przeznaczeniem, jakkolwiek, obydwoje później zaczynają łapać się na zakochiwaniu się w sobie nawzajem. Szybko, mocno i głęboko do basenu płonącego pożądania. Iskierka zamienia się w ogień, ogień w pragnienia, pragnienia w pożądanie, a pożądanie we wspomnienia. Ale co zrobisz, kiedy zorientujesz się, że jedyny, którego pocałunki palą twoją skórę będzie niedługo twoim szefem? Oczywiście przekraczasz granice... I to więcej niż w jeden sposób. Ale gdy to zrobisz, konsekwencje za tobą podążają.
  http://breakingboundaries-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. 'Za późno. Wiedziałam to. Może gdybym wcześniej to sobie uświadomiła. Byłoby inaczej. Ale potem wszystko potoczyło się nie tak, jak sądziłam. Lepiej. Zaakceptował to. Zrozumiał. Poznał.

  Ale i tak było za późno.'

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA Z OPOWIADANIEM O JUSTINIE BIEBERZE I ASLEY BENSON :)!

  OdpowiedzUsuń
 53. Pomimo tego, że ma kochającą rodzinę, powodzenie u kobiet, dobrze zarabia, to w życiu nie brakuje mu niczego - za wyjątkiem szczęścia. Nie ma pojęcia jak może je odnaleźć. Mężczyzna próbuje różnych rzeczy, próbuje się zmieniać, ale czy to wszystko prowadzi w dobrą stronę?
  Zapraszam :D
  http://witskaduwee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam serdecznie na świeżo otwarty spis z Arianą pt. 'Ariana Grande Spis Fanfiction PL'.

  Byłoby mi też miło jakbyś zgłosiła swój blog oraz poleciła znajomym :)

  http://arianagrandespisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. To miały być zwykłe wakacje pełne śmiechu,radości,zabaw itp.
  Lecz ON zmienił moje życie przez ludzką głupotę ,przez naszą nie uwagę .
  Skończyły się już imprezy , palenie skończyło się dla mnie tamto życie.
  To co się stało już się nie odstanie .
  Odmieniło moje życie jak i zarówno jego życie.
  To może ja zacznę wszystko od początku
  Nazywam się Lilka i oto moja historia .

  http://dream-transformed-into-reality.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam do siebie :)
  Zapomniałam go.
  Byliśmy po prostu zakochaną parą nastolatków. To wszystko. I choć wydawałoby się, że nie krzywdzimy naszą miłością nikogo, było inaczej. Na mojej drodze stanął On.
  Postanowił za wszelką cenę mieć mnie na wyłączność.
  Zrobił to.
  Minęły dwa lata, moje serce zabiło na nowo.
  Poznałam go, był bogaty, okrzesany, zabójczo przystojny, silny oraz zakochany we mnie.
  Skąd mogłam wiedzieć, że łączy nas wspólna przeszłość, nikogo nie pamiętałam, oprócz diabła, na którego byłam skazana.
  Kiedyś byliśmy po prostu zakochaną parą nastolatków. Kim jesteśmy teraz?
  Dorosłymi ludźmi, szepczącymi o naszej miłości.

  http://newborn-nowonarodzeni.blogspot.co.at/

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam!
  http://forgoodandforbad.blogspot.com/
  Czuliście się kiedyś jak ona? Macie wszystko,a po chwili nie macie nic. Masz chłopaka,a po chwili go nie masz. Masz pieniądze,a po chwili ich nie masz. To wszystko zadziało się zbyt szybko jak na nią.
  Jest zbyt młoda?Jest zbyt tchórzliwa?Jest zbyt słaba? A może ma tego dosyć? A co jeśli ma tajemnice,a co jeśli ma ich więcej? Może kogoś pozna? Jest tyle pytań,a tak mało odpowiedzi. Jednak ona wie jedno:Musi się uporać z życiem.
  Traci wiele ważnych osób w jej życiu,a po chwili zostaje sama,a może niezbyt? Poznaje chłopaka. Bardzo przystojnego chłopaka. Ale ona nadal nei daje sobie rady z życiem i nie da rady na miłość.
  A może się zakocha i oleje wszytsko? Bliskich,przyjaciół...WSZYSTKICH. Co ma zrobić?
  I kto ma odpowiedź na to pytanie?

  OdpowiedzUsuń
 58. Cześć!
  Serdecznie zapraszam na moje ff o Justinie ;)
  „Nie lubimy ograniczeń. Nie chcemy żyć w zamknięciu, cały czas pod czyjąś kontrolą. Bez jakiejkolwiek prywatności. Wciąż obserwowani. Ale… Może niektórzy tylko na to zasługują? Może nie mogą inaczej funkcjonować? Może nie powinni już nigdy się usamodzielnić? A może nie powinni już nigdy odżyć? Ale czy wszyscy?
  Już czas. Mam wrażenie, że zaraz spełnią się moje najgorsze koszmary. Zaraz przekroczę bramy prawdziwego piekła, w którym mieszkają same diabły. Zawsze mogę powiedzieć nie. Ale chyba wolę milczeć…”
  http://skazany-jb.blogspot.com/
  zwiastun ---> https://www.youtube.com/watch?v=y3Vpfd4x04o
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 59. Justin Bieber to dwudziestodwuletni piosenkarz. Z okazji rozpoczęcia wakacji przyjeżdża do domu dziecka w Los Angeles. Odbywa się jego koncert. Kiedy wraca w ciemnej, małej uliczce spotyka piętnastolatkę, Hope. Stara się jej pomóc. Wkrótce dowiaduje się ciekawych rzeczy z życia dziewczyny. Poznają siebie nawzajem. Justin dla Hope jest starszym bratem, a Hope dla Justina młodszą siostrą. Czy wkrótce znajdą swoje drugie połówki? Jakie przygody na nich czekają?
  Wszystkiego dowiesz się czytając ENJOY!
  http://enjoyjustinbieber.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 60. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń